Oferta

kilka słów o Naszej działalności

Klub LZS Piast Kobylnica prowadzi sekcje piłki nożnej (chłopcy) i piłki siatkowej (dziewczęta).

Podstawowe zajęcia treningowe w klubie LZS Piast Kobylnica odbywają się w trybie grupowym.

Dodatkowe zajęcia treningowe mają charakter zajęć indywidualnych z trenerem.

Naszym celem jest maksymalizacja rozwoju talentu i pasji sportowej zawodników i zawodniczek. Zależy Nam aby kształtowanie i wychowywanie młodych zawodników i zawodniczek odbywało się we współpracy i pomocy ze strony rodziców. 

Ilość zawodników/zawodniczek w grupie treningowej jest przez Nas tak dobrana, aby każdy trening był jak najbardziej efektywny.

Zajęcia treningowe, turnieje sportowe, mecze towarzyskie i ligowe, mają charakter zajęć pozalekcyjnych.

Czas jednej sesji treningowej, oraz ilość dni treningowych w tygodniu uzależniona jest od wieku zawodników i zawodniczek oraz potrzeb treningowych wynikających z aktualnej części sezonu rozgrywkowego i kalendarzowego.

W ramach prowadzonych zajęć obok treningów wynikających ze stałego harmonogramu, przewidujemy także prowadzenie dodatkowych zajęć specjalistycznych np. z trenerem przygotowania motorycznego, specjalistyczny trening bramkarski, zajęcia fizjoterapii, itp.

.....

Terminy wpłat składek i innych opłat 

do 10 dnia kazdego miesiąca - podstawowy termin płatności członkowskich składek miesięcznych obowiązujący dla każdego zawodnika i zawodniczki (płatność - przelew bankowy)

inne wpłaty (obozy sportowe, półkolonie, turnieje, inne imprezy organizowane przez LZS Piast Kobylnica)  - wysokości i terminy zapłaty pozostałych opłat za udział zawodnika i zawodniczki jest każdorazowo podawana dla każdej z tych imprez.

 

Trenerzy
Konrad
Kobus

Adam
Pawlak

Dawid
Nowak

Marcin
Kołacki

Michał
Szmytke

Marek
Małek